UŽSAKYMO PATEIKIMAS

Užsakymus pradedame vykdyti tik gavę apmokėjimą arba tai patvirtinantį dokumentą (pavedimo kopija/nuotrauka). Į užsakymo vykdymą įeina produkto dizaino ruošimo darbai, kuriuos suderiname elektroniniu paštu atsiųsdami graviūros eskizą.

APMOKĖJIMAS

Už produktą, esantį krepšelyje, galite apmokėti vienu iš būdų – bankiniu pavedimu, per Paysera mokėjimo vartus arba savo kreditine ar debetine kortele. Visi apmokėjimo būdai yra valdomi Paysera mokėjimų paslaugų teikėjų. Duomenų, susijusių su mokėjimo informacija, mes nekaupiame.

 

SIUNTIMAS

Savo gaminius Lietuvoje siunčiame Omniva paštomatu, registruotu pirmenybiniu paštu, kurjeriu su įteikimu į rankas. Siuntas į užsienį siunčiame registuotu paštu. Jeigu nė vienas minėtų būdų netinka, galite mums parašyti ir dėl siuntos būdo sutarsime.

Gaminius nemokamai galite atsiimti mūsų adresu Vilniuje, Lvovo g. 68A.

GRĄŽINIMAS IR GARANTIJA

Visi gaminiai yra individualūs su individualia graviūra, todėl prekės nėra grąžinamos, išskyrus atvejus, kai pasitaiko gamybinis brokas – neteisinga graviūra dėl mūsų kaltės, produktas pagamintas nekokybiškai, dėl ko jo naudojimą apsunkina arba padaro neįmanomu. Grąžinimo terminas yra 14 dienų pirkėjui apmokant siuntimo išlaidas. Grąžinamas produktas turi būti nepažeistas, savo originalioje pakuotėje.

Esant apyrankės netinkamui dydžiui – jas galime koreguoti papildomai už 2 eur pirkėjui apmokant siuntimo išlaidas.  Deja koreguoti galime apyrankes, kurios yra per didelės. Visuomet prašome tiksliai pamatuoti riešą per kauliuką smarkiai nesuveržiant matavimo metro.

Diržams svarbu yra juosmens apimtis arba idealiu atveju – pamatuoti seną diržą nuo sagties galiuko iki dažniausiai nešiojamos skylės. Esant diržo netinkamui dydžiui – jį galime koreguoti papildomai už 2 eur pirkėjui apmokant siuntimo išlaidas. Deja koreguoti galime diržus, kurie yra per ilgi. Todėl pateikite matmenis atsakingai.

Laikui bėgant mūsų gaminiai dėvisi, dėvisi ir užsegimo metaliniai mechanizmai. Visus mechanizmus galime papildomai suteikti už 2 eur pirkėjui įrodžius pirkimo sandorį (pateikus sąskaitą faktūrą). Taip pat mielai juos pakeisime nemokamai.

PRIVATUMO POLITIKA

Norėdami sėkmingai įvykdyti užsakymą – mums yra reikalinga Jūsų asmeninė informacija – vardas bei pavardė, pristatymo adresas, asmeniniai kontaktai – elektroninis paštas bei telefono numeris. Teisingai užpildę asmeninę informaciją būsite garantuoti, jog siunta Jus pasieks, užsakymas bus suderintas ir įvykdytas. Minėta informacija yra griežtai konfidenciali ir jokiu būdu neplatinama tretiesiems asmenims. Be papildomo sutikimo, mes nesiunčiame naujienlaiškių arba reklaminio pobūdžio turinio. Mes gerbiame Jūsų privatumą.